RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

П'ятниця, червня 21, 2024

Вітання Юлії Вікторівні Макєшиної з ювілеєм!

Сердечно вітаємо Юлію Вікторівну Макєшину з ювілеєм!

Працюючи в нашому колективі, Ви багато сил та енергії віддаєте виконанню спільних завдань – підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі фізичної культури і спорту розвитку науки. Ми знаємо Вас як чуйну, добру, життєрадісну людину, прекрасного, досвідченого педагога фахівця, науковця, який досконало розуміється у своїй справі, щирого патріота академії та держави.

Ваша професійна діяльність є зразком високого почуття обов’язку, відповідальності, доброзичливості та людяності. Ми пишаємося вашими науковими досягненнями, вмінням спілкуватися з людьми, піклуванням про рідних та близьких, оперативно і якісно виконувати завдання які ставляться перед колективом.

Ви для нас є втіленням не тільки самовідданості і невтомності в праці, але й взірцем жіночої чарівності і привабливості.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, миру, добра і щастя, благополуччя, активного творчого довголіття, невичерпної енергії та успіхів у звершенні всіх Ваших планів і мрій! Нехай на життєвому шляху з Вами будуть радість, вдача, любов та благополуччя, а доля дарує багато сонячних, світлих днів!

Ректор академії, професор В.Г. Савченко; Голова профспілки С.О. Лисенко