RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Понеділок, серпня 15, 2022

Кафедра боксу, боротьби та важкої атлетики

№ з/р

П. І. Б. НПП

Посада

e-mail

1

МАХІНЬКО Микола Павлович

Доцент

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2

Лукіна Олена Володимирівна

Доцент

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3

Ставрінов Микола Георгійович

Ст.викладач

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4

Кусовська Ольга Станіславівна

Ст.викладач

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

5

Солодка Оксана Василівна

Доцент

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Історія кафедри починається з 1975 року, коли був заснований Дніпропетровський факультет Київського державного інституту фізичної культури.

У 1980 році на базі факультету у структурі новоствореного Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту була затверджена кафедра важкої атлетики, боротьби і боксу, до якої входили спеціалізації: важка атлетика, вільна і класична боротьба та бокс. Першим завідуючим кафедри був З. С. Архангородський (1976-1982 р.р.). З 1982 року по 1995 рік завідуючим кафедри був В. Г. Савченко.

У 1996 році, з метою вдосконалення навчального процесу, кафедра була розділена на дві: кафедра боксу (завідуючий кафедрою Савченко В. Г. 1996-2007 р.р.) і кафедру боротьби і важкої атлетики (завідуючі кафедри: М.П. Махінько з 1995 по 2002 р., В.О. Шуба з 2002 по 2007 р.).

На кафедрі боротьби і важкої атлетики відкриваються нові спеціалізації: «Тхеквондо» (1995 р.), «Дзюдо» (1996 р.), «Пауерліфтинг» (2001 р.).

На кафедрі у різні роки працювали заслужені тренери та працівники фізичної культури і спорту України: З.С. Архангородський, Р.М. Коцюба, В.М. Дорофєєв, О.М. Поярков, В.А. Гулак, В.В. Циба, О.М. Турчаніков, В.О. Шуба, В.І. Сансієв, В.С. Устич, О.І. Кравченко, О.А. Алфьоров.

В теперішній час на кафедрі працюють: 1 професор, 2 доцента, 4 старших викладача і висококваліфіковані викладачі, з них:

  • 3 «Заслужених тренера України» ;

  • 2 «Заслужених майстра спорту»;

  • 1 майстер спорту міжнародного класу;

  • 9 майстрів спорту за спеціалізаціями.

На спеціалізації «бокс» зараз працюють: заслужений майстер спорту, доктор педагогічних наук, професор Віктор Григорович Савченко; заслужений тренер України, майстер спорту, старший викладач Олексій Васильович Шевченко; майстер спорту міжнародного класу, старший викладач Ігор Михайлович Яремка; майстер спорту, викладач Андрій Сергійович Авдієвський.

На спеціалізації «боротьба» працюють: заслужений тренер України, майстер спорту, доцент Микола Павлович Махінько; майстер спорту кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Олена Володимирівна Лукіна; заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України, майстер спорту, старший викладач Микола Георгійович Ставрінов; заслужений тренер України, майстер спорту, викладач Джимшері Олександрович Гурчіані; заслужений майстер спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Володимир Володимирович Шацьких; викладач Кусовська Ольга Станіславівна.

На спеціалізації «важка атлетика» працюють: майстер спорту, старший викладач Оксана Василівна Солодка; майстер спорту, кандидат біологічних наук, викладач Григорій Савич Петров; майстер спорту, викладач Петро Максимович Мамотько; викладач Дмитро Едуардович Бровко.

Викладачі кафедри працюють на розробкою і створенням теоретичного та методичного забезпечення навчально-тренувального процесу. За останні 3 роки фахівці кафедри впровадили в життя понад 30 наукових розробок у діяльність спортивних організацій. За останній рік видано за авторством В.Г. Савченко посібник «Адміністративний менеджмент» та за авторством Н.Г. Долбишевої і О.В. Солодкої посібник «Силові види спорту у ВНЗ».

За час існування кафедра підготовила 4 чемпіонів, призерів та учасників Олімпійських ігор, понад 60 чемпіонів та призерів Чемпіонатів Світу та Європи.

Контактна інформація:

Адреса: Зала боксу і зала боротьби, вул. Набережна Перемоги, 10, м. Дніпропетровськ, 49094.

Телефон: +38-(056)-713-97-13.

Електронна скринька: ???@***.ua

Важка атлетіка:

Адреса: Спортивний комплекс «Славутич», вул. Стрелкової дивізії, 11, м. Дніпропетровськ, 49094.

Телефон: +38-(0562)-47-58-66.