RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, серпня 10, 2022

Наші переможці на XXIX Всесвітній літній Універсіаді

Вітаємо Сич Дар’ю Олександрівну (гр. ФВ-15-4) з здобуттям золотої медалі в групових змаганнях з художньої гімнастики на XXIX Всесвітній літній Універсіаді.

Пишаємося Вами – громадянкою України, радіємо разом з Вами, захоплюємося Вашим талантом, віримо в Вас, дякуємо за перемогу, якою Ви зміцнюєте авторитет нашої держави. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчої наснаги і нових досягнень в Вашій спортивній кар’єрі на благо Батьківщини.

 

Вітаємо Луценко Катерину Ігорівну (гр. ФКС/017-17-1М) з здобуттям срібної медалі в індивідуальних змаганнях з художньої гімнастики з булавами і бронзової медалі в індивідуальних змаганнях з художньої гімнастики з обручем на XXIX Всесвітній літній Універсіаді.

Ваш успіх – свідчення професіоналізму, впевненості в собі, повної самовіддачі та незламного духу. Дякуємо за перемогу якою Ви зміцнюєте авторитет нашої молодої країни в світі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчої наснаги і нових медалей в ім’я України.

З повагою, ректор ПАФКіС професор Савченко В. Г. і професорсько-викладацький склад академії.