RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, серпня 17, 2022

Власний досвід майбутнім тренерам і спортивним менеджерам

Видання нової наукової літератури – одне з першочергових завдань професорського-викладацького колективу вищого навчального закладу. Ректором академії, доктором педагогічних наук, професором Савченко Віктором Григоровичем у співпраці з професором Приходько Володимиром Васильовичем та кандидатом наук, Кощеєвим Олександром Сергійовичем був випущений навчальний посібник «Управління проектами у спортивно-педагогічній діяльності».

Зміст навчального посібника відповідає інноваційній спрямованості програми дисципліни «Управління проектами у спортивно-педагогічній діяльності» для студентів освітнього рівня магістр спеціальності «Фізична культура і спорт». У посібнику узагальнюються результати власних досліджень, а також загальних,дотичних і суміжних науково-методичних робіт. Автори зосередили увагу на важливому місці менеджменту у змісті діяльності успішних тренерів по спорту. Привернута увага до організаційно-управлінської підготовки майбутніх фахівців до діяльності у якості тренера.

Навчальний посібник адресований і на допомогу керівникам спорту, і викладачам вищих навчальних закладів фізичної культури і спорту для покращення змісту організаційно-управлінської професійної підготовки майбутніх тренерів.

Перший проректор з науково–педагогічної роботи - Афанасьєв Сергій Миколайович.