RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, серпня 10, 2022

Науковий семінар - «Сучасні рекреаційні технології в спорті і фізичній реабілітації різних верств населення» 2019

28 березня 2019 року кафедра анатомії, біомеханіки і спортивної метрології провела студентський науковий семінар з медико-біологічних і сучасних інформаційних технологій в галузі фізичній культурі і спорті «Молодь, спорт і наука».

Темою цього наукового семінару обрано розвиток рекреаційних технологій: «Сучасні рекреаційні технології в спорті і фізичній реабілітації різних верств населення».

До участі у науковому семінарі було обрано 12 доповідей здобувачів вищої освіти. Семінар розпочався вступним словом головуючого Мелешко В.І. який зазначив регламент доповідей і запропонував розпочати представлення результатів наукової роботи здобувачам вищої освіти 1-го, 2-го і 3-го курсів академії.

В заключній частині семінару було надане слово завідувачу кафедри, к.мед.н., доценту Самошкіну В.В., який зазначив актуальність і цікавість доповідей для наукової роботи здобувачів вищої освіти. Владлен Валентинович побажав їм подальшого розвитку в науково-дослідній роботі і успіхів по оволодінню своєї спеціальності на професійному рівні.

Голова організаційного комітету наукового семінару, к.б.н., доц. Мелешко В. І.