RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, серпня 10, 2022

Новий підручник для ерготерапевтів

12 червня 2019 року в бібліотеці академії відбулася презентація підручника «Ерготерапія».

Автори підручника:

Майкова Т.В. – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту;

Афанасьєв С.М. – доктор наук з фізичного виховання та спорту, доцент, перший проректор з науково-педагогічної роботи Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту;

Афанасьєва О.С. – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри фізичної реабілітації Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.

Підручник призначений для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» профільних навчальних закладів, а також фахівців з фізичної терапії/ерготерапії та науковців. У підручнику викладені як теоретичні положення, що стосуються ерготерапії: основних принципів, стратегій, технологій, так і практичні рекомендації щодо ерготерапевтичної оцінки активності і участі клієнтів у повсякденному житті, а також довкілля на підґрунті принципів ергономічного його устрою, рекомендації щодо застосування адаптованих пристроїв для підвищення рівня соціальної адаптації осіб з обмеженими можливостями, хворих з вродженими і набутими формами патології, осіб старшого і похилого віку. У підручнику викладені практичні рекомендації з методів ерготерапевтичного втручання.

Викладений матеріал ґрунтується на науково доказовій базі рекомендацій, з урахуванням Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров'я, концепції міждисциплінарного підходу до ерготерапевтичного супроводження клієнтів, з застосуванням міжнародних шкал оцінювання їх стану та ефективності ерготерапевтичних утручань. 374 сторінки, понад 100 кольорових фото.

На презентації були присутні викладачі та студенти академії.

Декан факультету фізичної реабілітації, доцент Толстикова Т.М.