RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, листопада 29, 2023

Щира подяка за допомогу та підтримку

Адміністрація Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту висловлює щиру вдячність адміністрації м. Дніпра, адміністрації Соборного району, комунальним службам, волонтерам та особисто міському голові Борису Філатову за своєчасну та таку необхідну допомогу у подолані наслідків ракетного удару 14 січня.

Багато наших випускників зі зброєю в руках протистоять агресору, наші студенти та викладачі, весь колектив Академії бере активну участь у підтримці наших воїнів. Трагічного дня, 14 січня, через ракетний удар росії, було зруйновано мирний будинок на ж/м Перемога. В результаті загинули десятки громадян, в тому числі й близькі Академії люди. Крім того, серйозно постраждав наш гуртожиток, який став рідним домом студентству та викладачам, частина яких переїхали до Дніпра з наразі тимчасово окупованих території.

Адміністрація Академії доклала всіх можливих зусиль для подолання лиха в гуртожитку. Ми з захватом відмічаємо колосальну зібраність, згуртованість, високий рівень самоорганізації наших студентів, які прийняли на себе підступний удар. Але є речі, які не можливо вирішити лише силою волі. Ми вдячні за надану допомогу – будівельні матеріали, плівку для вікон, гарячу їжу, продуктові набори, психологічну допомогу – все це було надано небайдужими дніпрянами та адміністрацією міста.

Адміністрація академії