RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, серпня 10, 2022

Святкування 35-ти річча ДДІФКіС

26 листопада 2015 року в приміщенні місцевого Палацу дітей та юнацтва проводилося святкування з нагоди 35-річчя Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту.

Шановні друзі, викладачі, випускники і студенти!

26 листопада 2015 року в приміщенні місцевого Палацу дітей та юнацтва проводилося святкування з нагоди 35-річчя Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту.

За свою історію навчальний заклад по праву здобув авторитет одного з найкращих у своїй галузі закладів на теренах України. Щороку зі стін ДДІФКіС виходять молоді спортивні таланти та висококваліфіковані фахівці галузі фізичного виховання – це ті люди, які ведуть українську націю до здорового майбутнього та будують спортивну славу нашої держави.

З вітальною промовою виступив ректор ДДІФКіС, професор, доктор наук Савченко В.Г., в якій він розповів, про досягнення випускників інституту, серед яких багато відомих людей, зокрема Султан Рахманов, Федір Кулаксізов, Геннадій Литовченко, Олег Протасов, Надія Куляша, Микола Баранов, Вадим Ярощук, Михайло Харачура, Наталія Карамишева та Ростислав Сініцин, Інеса Кравець та багато інших.

Серед запрошених гостей були присутні відомі у світі спортсмени Олег Ликов, Діана Міфтахутдінова, Микола Баранов, Євген Супрунов, Олександр П’ятниця, Олена Мананкова.

З поздоровленням від обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України виступив заступник начальника І.К. Шловський та Пшеничников О.П. – директор департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Від щирого серця з промовою звернувся до присутніх директор Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання Віктор Чибісов. Він підкреслив, що в інституті панують чуття єдиної родини, творчій пошук і відданість справі. Та побажав миру, злагоди, творчого натхнення та подальших успіхів у спорті.

З доповіддю та презентацією про досягнення в галузі спорту випускників інституту виступила старший викладач кафедри спортивних ігор Раковська І.А.

Святкування ювілею супроводжувалося концертною програмою, в якій приймали участь студенти ДДІФКіС та запрошені колективи Дніпропетровської консерваторії ім. М.І. Глинки, а також вихованці ДЮСШ міста.

Ст. викладач кафедри спортивних ігор Раковська І.А.