RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, серпня 10, 2022

ІІ Всеукраїнська студентська науково-методичної конференції 2016 рік

 

«Неолімпійський спорт: історія, проблеми управління та система підготовки спортсменів»

 

 

Проведення даної конференції здійснювалось з метою підвищення якості підготовки фахівців галузі фізичної культури і спорту, розвитку та популяризації неолімпійського спорту в Україні, вдосконалення системи підготовки та управління в видах спорту, які не входять до програми Олімпійських ігор.

Програма конференції передбачала пленарне засідання, яке вела кандидат наук з фізичного виховання та спорту, декан факультету олімпійського та професійного спорту ДДІФКіС Долбишева Н.Г., майстер-клас з флорболу представниками команди СК «Престиж» м. Дніпропетровська під керівництвом Болдіна І.А., 2 секційних засідання – «Сучасні проблеми підготовки спортсменів у неолімпійському спорті» та «Історичні та організаційні аспекти розвитку неолімпійських видів спорту», закриття конференції.

На пленарному засіданні прийняли участь – доктор педагогічних наук, професор, ректор ДДІФКіС Савченко В.Г., доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, проректор з наукової діяльності ДДІФКіС Москаленко Н.В., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, перший проректор з науково-педагогічної діяльності ДДІФКіС, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедрою олімпійського та професійного спорту ДДІФКіС Приходько В.В., директор КПНЗ ДЮСШ технічних та прикладних видів спорту м. Дніпропетровська Прокопенко Ю.Ю., заступник директора КПНЗ ДЮСШ технічних та прикладних видів спорту м. Дніпропетровська Михайловська М.С., перший віце-президент федерації шашок України, міжнародний арбітр Уріх Є.Й., президент федерації флорболу м. Дніпропетровська Болдін І.А., президент федерації пейнтболу Дніпропетровської обл. Тертуло М.П.

В конференції приймали участь студенти вищих навчальних закладів ІІ-IV рівнів акредитації: Дніпропетровського інституту фізичної культури і спорту, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, Харківської державної академії фізичної культури, Львівського державного університету фізичної культури, Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Забайкальського педагогічного університету, Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання, Дніпродзержинського енергетичного технікуму (у кількості 40 чоловік).

На секції «Сучасні проблеми підготовки спортсменів у неолімпійському спорті» студенти представили доповіді, які торкалися питань системи підготовки у танцювальній та спортивній аеробіці, спортивному фітнесу, спортивній акробатиці, черліденгу, скелелазінні, судомоделюванні, кікбоксингу, ультрамарафону, пауерліфтингу, військовому п’ятиборстві та тхеквондо розділ Пумсе.

На секції «Історичні та організаційні аспекти розвитку неолімпійських видів спорту» студенти розкрили історію розвитку кроссфіту, стрітболу, пляжного тенісу, хайдайвінгу, голубиного спорту, кікбоксингу та ін.

У двох секційних засідання були визначенні переможці у двох номінаціях: «За кращу доповідь» та «За креативність», а також за результатами виступів студентів у двох секціях була визначена одна доповідь у номінації «За високі професійні знання».

У секції «Сучасні проблеми підготовки спортсменів у неолімпійському спорті» відзначили студентів з двох ВНЗ: Шитікова Є. (НУФВСУ) – «За креативність», Назаренко С. (ДДІФКіС) та Трет’яков М. (ДДІФКіС) – «За кращу доповідь».

У секції «Історичні та організаційні аспекти розвитку неолімпійських видів спорту» були відзначені студенти з двох ВНЗ: Бандур Б. (ДДІФКіС) був нагороджений у номінації «За креативність», а студентки Вакулович А. (ДДІФКіС) та Гулюк Н. (НУФВСУ) – у номінації «За кращу доповідь».

За результатами виступів студентів двох секцій Акопов О. (ДДІФКіС) був нагороджений у номінації «За високі професійні знання».

По завершенні секційних засідань було проведено урочисте закриття конференції, під час якого було проведено вручення сертифікатів учасників та нагородження переможців.

За матеріалами конференції видано електронний збірник «Неолімпійський спорт: історія, проблеми, управління та система підготовки спортсменів».

Декан факультету ОПС – Долбишева Н. Г., к.фіз.вих., доцент.