RT Hadron - шаблон joomla Joomla

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Середа, серпня 17, 2022

XI Міжнародна науково-практична конференція 2016

27 жовтня у стінах Палацу дітей та юнацтва урочисто відбулося відкриття ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Основні напрямки розвитку фізичної культури, спорту та фізичної реабілітації». 

 

З привітальним словом та поздоровленнями виступив ректор Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту, професор Савченко Віктор Григорович, побажав усім плідної роботи, наснаги та успіхів. Також з вітальними словами виступили член Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти Бондарчук С.М., директор Департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської обладміністрації Пшеничников О.П., президент Федерації легкої атлетики міста Дніпра Філатова М.В., перший проректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Дутчак М.В., ректор Харківської академії фізичної культури Ажиппо О.Ю. Конференція відкрилась пленарним засіданням, на якому було представлено доповіді від провідних фахівців України у сфері фізичної культури і спорту, а саме професорів Круцевич Т.Ю. та Кашуби В.О. (НУФВСУ, м. Київ), професора Дорофєєвої О.Є. (Київський медичний університет УАНМ, м. Київ), професора Майкової Т.В. (ДДІФКіС, м. Дніпро), професора Пітина М.П. (ЛДУФК, м. Львів) та старшого викладача Раковської І.А. (ДДІФКіС, м. Дніпро).

Слід зазначити, що ХІ Міжнародна конференція стала найбільша за всю історію проведення, участь у ній виявили бажання прийняти представники майже зі всіх вищих навчальних закладів України за профілем. Серед учасників були представники Києва, Харкова, Львова, Переяслав-Хмельницька, Запоріжжя, Умані та інших міст України. По закінченню пленарного засідання ректор інституту, професор Савченко Віктор Григорович, подякував усім присутнім за плідну працю та висловив побажання, щоб з кожним роком кількість учасників тільки примножувалась.

28 жовтня учасники конференції продовжили роботу в секційних засіданнях.

Викладач кафедри спортивних ігор Соловей Д. О.